Отзывы

Все супер, дякую за допомогу!

Все супер, дякую за допомогу!

Олег

Лікуйтесь, панове, правильно.

Добридень усім! Я Михайло Леонідович, мені 72 роки. 6 років лікую подагру (так кажуть лікарі) – болі та набряк в суглобах. Результат сумнівний та непостійний. З пані Оленою познайомився через онука-студента. Завдяки йому спілкувався з лікарем в скайпі. Ото можливості сьогодні! Ми розділені відстанню 250км, живемо в різних містах. Після купи питань лікар призначила препарат (онук привіз), який я прийняв один раз. На ранок перестали боліти деякі суглоби, зник набряк, але вночі став «бігати» в туалет 8 разів!. Через три дні болі повернулися, а на 4-й день перестав вночі мочитися, але з’явились такі болі в суглобах, що мусів класти компреси. Я хотів покращити стан – і ще раз самостійно прийняв препарат. Лікар мене насварила, та все обійшлося. Так тривало зо три дні, а потім як пошептало: набряку та болі немає, мочусь, як люди. І з’явився «побічний ефект» (так сказала лікар) – ми з дружиною згадали молоді роки…Тепер я як нова копійка: активно фізично працюю, маю гарний настрій, і знову парубок! Дякую, щиро дякую. Лікуйтесь, панове, правильно.

Михайло Леонідович

Гомеопатія — це мій шлях до зцілення

Доброго дня! Мене звати Ольга, мені 34 роки.Хочу поділитися своїм досвідом лікування герпесу та інших супутніх хвороб. З раннього дитинства з»являвся герпес на губах, який дістався мені від мами.Звичайне лікування не допомагало в одужанні, доводилось чекати поки він сам пройде. В 2006 році з появою перших серйозних стосунків у спадок від мого хлопця мені передався генітальний герпес. Спочатку я навіть не здогадувалась, що заразилась, але з часом, в 2010 році хвороба стала агресивно себе проявляти. Генітальний герпес вискакував 1 раз в 2 місяці, а згодом рецидиви збільшились до 2-3 раз на місяць. Життя здавалось нестерпним, традиційна медицина не допомагала, хоча прописували безліч ліків, однак вони тільки шкодили, бо були занадто токсичними. Після їх прийому у мене з»явились 3 вузли в щитовидці, молочниця, субфебрильна температура, і все що мені пропонували лікарі — це пожиттєва супресивна терапія (тобто кожного дня приймати — ацикловір). Але волею долі життя мене звело з Оленою Володимирівною, якій я довірилась і щиро повірила в чудодійну силу крупинок, які є безпечними для здоров»я. Після першого прийому в перші 5-6 днів відбулось загострення хвороби, що є притаманним для гомеопатії. А з часом герпес почав зникати надовго, рецидиви відчутно порідшали і це тільки після декількох місяців лікування. Хвороба почала відступати, 3 місяці я живу без герпесу і радію. Але це тільки початок. Вузли в щитовидці почали зменшуватись і зникати, про що свідчить зроблене УЗД, самопочуття покращилось, зникла субфебрильна температура. Отже, результат від застосування гомеопатії мене  вразив, тим більше, що крупинки так легко приймати. Маю на меті продовжувати лікування, яке кожен день дає свої плоди. Щиро дякую лікарю за те, що вона є і щоденно допомагає мені йти до зцілення!!!

 

Ольга

Дякую за допомогу!

Мені 43 роки. Хворію на діабет приблизно 12 років. Отримую 36 од складного інсуліну і по 12 од простого з прийомом їжі. На цьому тлі в мене цукри коливались від 6,8 до 18,0 в добу, тобто нестійкий перебіг. Але звернувся я з приводу сильних болів в суглобах, таких, що не давали рухатись. На другий день піся випитої «водички» в мене зникли болі в суглобах повністю, потім періодично повертались, але в меншому об’ємі та значно менші по силі. Зараз практично не турбують. І що приємно — цукри на тій самій дозі інсуліну тримаються останні 2,5 місяці на рівні не більше 9,0. Зараз працюємо над зменшенням дози інсуліну, якщо Бог дасть. Лікуватись почав в березні.Хочу висловити подяку за покращення мого здоров’я. Олена Володимирівна,дякую за вашу чуйність і професіоналізм. Ви лікар і людина,яка вкладає душу в свою роботу. Результати перевершили всі мої сподівання. Дякую.

Олег

благодарность

Лена, огромное спасибо тебе за профессиональную медицинскую, гомеопатическую и психологическую помощь мне в борьбе с такой болезнью кожи как кератодермия, которая, как известно, официальной медициной не лечится. Ты молодец!!! Умна, внимательна (хотя иногда дотошна), очень грамотна, с хорошим чувством юмора и со святой верой в свою великую профессию и в Самюэля Ганемана!.

холодова ольга

 

Обязательные поля